UAB „Mažeikių varduva“ mini 25 metų veiklos jubiliejų!


UAB "Mažeikių varduva" mini 25 metų veiklos jubiliejų!

UAB „Mažeikių varduva“ mini 25 metų veiklos jubiliejų!

2018 m. vasario 05 dieną Mažeikių verslininkų asociacijos narys ir vienas iš steigėjų UAB „Mažeikių varduva“ mini 25 metų veiklos jubiliejų.
Ta proga MVA Tarybos nariai ir vykdantysis direktorius apsilankė įmonėje ir visos Mažeikių verslininkų asociacijos vardu pasveikino įmonės vadovus ir visą kolektyvą šio gražaus jubiliejaus proga.

UAB „Mažeikių varduva“ yra viena pagrindinių statybos ir apdailos prekių prekybininkų Lietuvoje, taip pat užsiimanti specializuotais statybos darbais, autoserviso Mažeikiuose veikla bei komercinių ir sandėliavimo plotų nuoma Vakarų Lietuvoje.

UAB „Mažeikių varduva“ pavadinime esančio miesto vardo dėka Mažeikių vardas jau daug metų žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Vakarų Europos valstybių, kur įmonė pasižymi kaip patikimas partneris bei produkcijos importuotojas.

Įmonėje šiai dienai dirba apie 100 darbuotojų. Tačiau būtina pažymėti, kad UAB „Mažeikių varduva“ per savo gyvavimo laiką išugdė daug specialistų, sukūrusių ir sėkmingai vystančių savo verslus, taip pat joje savo karjeras pradėjo nemažai įvairių sričių vadovų.

Mažeikių verslininkų asociacija linki UAB „Mažeikių varduva“ vadovams, akcininkams ir darbuotojams visokeriopos sėkmės, veržlumo ir lūkesčių įgyvendinimo. Tegul ateinantis laikas būna dosnus naujų idėjų, kupinas iššūkių, turtingas gerų darbų ir prasmingų siekių!