Susitikimas su Mažeikių rajono savivaldybės vadovais


Susitikimas su Mažeikių rajono savivaldybės vadovais

Susitikimas su Mažeikių rajono savivaldybės vadovais

2018 m. kovo 14 d. Mažeikių rajono savivaldybėje įvyko Mažeikių rajono savivaldybės vadovų ir Mažeikių rajono verslininkų asociacijos narių susitikimas.
Susitikime buvo aptartos šios temos: 2018 metų biudžetas, miesto infrastruktūros tvarkymo klausimai, jaunimo ir dirbančių užimtumo klausimai, verslo aplinkos gerinimo Mažeikių rajone ir investicijų pritraukimo klausimai, specialistų, reikalingų Mažeikiuose veikiančioms įmonėms, rengimo Mažeikiuose veikiančiose mokymo įstaigose klausimai.
Aptariant paramą smulkiam ir vidutiniam verslui, pasidžiaugta, kad 2017 metais lėšos paramai viršijo 100 000 EUR ribą ir tikimasi, kad 2018 metais SVV rėmimui bus panaudota ne mažesnė suma.
Aptariant infrastruktūrinius klausimus, išgirsta, kad pasirašyta sutartis dėl Skuodo gatvės rekonstrukcijos (nuo Algirdo gatvės iki miesto ribos), darbai pradedami šiais metais, taip pat bus tvarkoma kelio atkarpa iki sienos su Latvija. Susitikime paminėta, kad valstybinė kelių direkcija šiais metais skelbs konkursą dėl viaduko per geležinkelį (Algirdo gatvėje) statybos, numatoma darbų pradžia 2019 metais. Taip pat bus tvarkomos mažesnės gatvių atkarpos, asfaltuojami daugiabučių namų kiemai.
Kalbant dėl jaunimo ir dirbančiųjų užimtumo, paminėta, kad tęsiami darbai dėl daugiafunkcinio komplekso statybos, kino teatro su galimybe žiūrėti 3D filmus įrengimo kultūros centre, sporto komplekso Strazdelio gatvėje pertvarkymo, sporto mokyklos veiklos suaktyvinimo ir pan. Trumpai pristatytas „Globalūs Mažeikiai“ projektas: http://globalus.mazeikiai.lt/ 
Verslo aplinkos gerinimui turėtų pasitarnauti savivaldybės vykdomos SVV rėmimo programos (kurios bus tobulinamos), taip pat keičiamas rajono detalusis planas, kur bus numatytos galimybės kurtis pramonės parkui ar pramoninėms zonoms. Taip pat savivaldybė pagal savo galimybes prisideda prie mokesčių verslui, veikiančiam Mažeikių rajone, mažinimo (nekilnojamo turto, žemės mokesčiai).
Pabaigoje aptartos specialistų rengimo Mažeikiuose problemos, išsakytos pastabos ir pasiūlymai.
 
Susitikime sutarta, kad abi pusės bendradarbiaus glaudžiau, siūlydamos ir vykdydamos projektus bei sprendimus, gerinančius darbo ir verslo aplinką Mažeikiuose.
CC_1CC_2CC_3DSC_0777DSC_0782DSC_0788