Vyko Mažeikių miesto VVG Valdybos posėdis


Vyko Mažeikių miesto VVG Valdybos posėdis

Vyko Mažeikių miesto VVG Valdybos posėdis

2018 m. kovo 20 dieną Mažeikių savivaldybėje vyko Mažeikių miesto vietos veiklos grupės (Mažeikių miesto VVG) Valdybos posėdis. Be einamųjų klausimų tvirtinimui buvo pateikta 13-a projektinių pasiūlymų, iš kurių patvirtinti 9-i, surinkę daugiausiais ekspertų vertinimo balų.

Mažeikių verslininkų asociacija pateikė 2 projektinius pasiūlymus, kurie abu buvo patvirtinti. Praėjus sekančius paraiškų teikimo etapus, Mažeikių verslininkų asociacija numato vykdyti šias veiklas „Mažeikių gyventojų iniciatyvumo ir verslumo stiprinimas“ bei „Eksporto gebėjimų stiprinimas“. Šie projektai orientuoti į verslą ar savarankišką veiklą pradedančius asmenis. Šiuos projektus numatoma pradėti vykdyti šių metų pabaigoje.

Taip pat ankstesniame Mažeikių miesto VVG Valdybos posėdyje, vykusiame 2017 metų gruodžio mėnesį, buvo patvirtinti šie Mažeikų verslininkų asociacijos projektiniai pasiūlymai: „Mentorystės paslaugų teikimas Mažeikių mieste“ ir „Verslumo gebėjimų stiprinimas pažeidžiamiems asmenims“, kurie taip pat orientuoti į verslą ar savarankišką veiklą pradedančius asmenis. Numatoma, kad šiuos projektus MVA pradės vykdyti jau 2018 m. birželio mėnesį.

Visi keturi projektai bus vykdomi kartu su partneriu Mažeikių nevyriausybinių organizacijų asociacija bei informaciniais partneriais UAB „Roventa“ bei UAB „Santarvės laikraštis“.

Įgyvendindama šiuos projektus, Mažeikių verslininkų asociacija tikisi prisidėti prie jauno verslo augimo bei gyventojų verslumo skatinimo mūsų mieste.

2018 03 20 VVG Valdybos posedis